NIEUWE SELECTIES |
**** |
PROGRAMMA |
************* |
*************** |
************ |
Zaterdag 10 juni 2023 |
volgt |
DTS'35 O15 Toernooi - in Ede |
Nieuwe Zeeburgia JO15-1 |
Sportpark Inschoten |
EDE |
Zaterdag 10 juni 2023 |
volgt |
Toernooi ASC Waterwijk - in Almere |
Nieuwe Zeeburgia JO7-1 |
Sportpark Rie Mastenbroek |
ALMERE |
Zaterdag 10 juni 2023 |
volgt |
Toernooi ASC Waterwijk - in Almere |
Nieuwe Zeeburgia JO7-2 |
Sportpark Rie Mastenbroek |
ALMERE |
Zaterdag 10 juni 2023 |
volgt |
Toernooi ASC Waterwijk - in Almere |
Nieuwe Zeeburgia JO7-3 |
Sportpark Rie Mastenbroek |
ALMERE |
Zaterdag 10 juni 2023 |
volgt |
Toernooi ASC Waterwijk - in Almere |
Nieuwe Zeeburgia JO7-4 |
Sportpark Rie Mastenbroek |
ALMERE |
Zaterdag 10 juni 2023 |
volgt |
Toernooi ASC Waterwijk - in Almere |
Zeeburgia Mini's |
Sportpark Rie Mastenbroek |
ALMERE |
Zaterdag 10 juni 2023 |
volgt |
Toernooi ASC Waterwijk - in Almere |
Nieuwe Zeeburgia JO8-2 |
Sportpark Rie Mastenbroek |
ALMERE |
Zaterdag 17 juni 2023 |
volgt |
WV-HEDW Hette Spoelstra Toernooi in Amsterdam
|
Nieuwe Zeeburgia JO9-2 |
Sportpark Middenmeer |
AMSTERDAM |
Zaterdag 17 juni 2023 |
volgt |
WV-HEDW Hette Spoelstra Toernooi in Amsterdam
|
Nieuwe Zeeburgia JO11-4 |
Sportpark Middenmeer |
AMSTERDAM |
Zaterdag 17 juni 2023 |
volgt |
WV-HEDW Hette Spoelstra Toernooi in Amsterdam
|
Nieuwe Zeeburgia JO13-2 |
Sportpark Middenmeer |
AMSTERDAM |
Zaterdag 17 juni 2023 |
volgt |
WV-HEDW Hette Spoelstra Toernooi in Amsterdam
|
Nieuwe Zeeburgia JO13-7 |
Sportpark Middenmeer |
AMSTERDAM |
Zaterdag 17 juni 2023 |
volgt |
BFC Talent Cup 2023 in Bussum |
Nieuwe Zeeburgia JO11-1 |
Sportpark Meerweg |
BUSSUM |
Zondag 18 juni 2023 |
volgt |
BFC Talent Cup 2023 in Bussum |
Nieuwe Zeeburgia JO10-1 |
Sportpark Meerweg |
BUSSUM |
Zondag 18 juni 2023 |
volgt |
BFC Talent Cup 2023 in Bussum |
Nieuwe Zeeburgia JO12-1 |
Sportpark Meerweg |
BUSSUM |
Zondag 18 juni 2023 |
volgt |
WV-HEDW Hette Spoelstra Toernooi in Amsterdam
|
Nieuwe Zeeburgia JO13-6 (JO12-4) |
Sportpark Middenmeer |
AMSTERDAM |
Zondag 18 juni 2023 |
volgt |
WV-HEDW Hette Spoelstra Toernooi in Amsterdam
|
Nieuwe Zeeburgia JO15-1z |
Sportpark Middenmeer |
AMSTERDAM |
Zondag 18 juni 2023 |
volgt |
WV-HEDW Hette Spoelstra Toernooi in Amsterdam
|
Nieuwe Zeeburgia MO13-1 |
Sportpark Middenmeer |
AMSTERDAM |
Zondag 18 juni 2023 |
volgt |
Han Brink Toernooi 2023 - sv Overbos in Hoofddorp |
Nieuwe Zeeburgia MO17-1 |
Sportpark Overbos |
HOOFDDORP |
Zondag 18 juni 2023 |
volgt |
Han Brink Toernooi 2023 - sv Overbos in Hoofddorp |
Nieuwe Zeeburgia MO15-1 |
Sportpark Overbos |
HOOFDDORP |
Zondag 18 juni 2023 |
volgt |
CDW TOPToernooi - sv CDW in Wijk bij Duurstede |
Nieuwe Zeeburgia JO13-1 |
Sportcomplex Mariënhoeve |
WIJK BIJ DUURSTEDE |
Zondag 18 juni 2023 |
volgt |
CDW TOPToernooi - sv CDW in Wijk bij Duurstede |
Nieuwe Zeeburgia JO15-1 |
Sportcomplex Mariënhoeve |
WIJK BIJ DUURSTEDE |
Zaterdag 24 juni 2023 |
volgt |
Unitas '30 JO13 Toernooi - in Etten Leur |
Nieuwe Zeeburgia JO13-1 |
Sportpark De Lage Banken |
ETTEN LEUR |
Zaterdag 24 juni 2023 |
volgt |
ETOS / Verberne Toernooi 2023 - sv Always Forward in Hoorn |
Nieuwe Zeeburgia MO13-1 |
Sportpark Wilhelmina |
HOORN |
Zaterdag 24 juni 2023 |
volgt |
ETOS / Verberne Toernooi 2023 - sv Always Forward in Hoorn |
Nieuwe Zeeburgia MO15-1 |
Sportpark Wilhelmina |
HOORN |
Zaterdag 24 juni 2023 |
volgt |
ETOS / Verberne Toernooi 2023 - sv Always Forward in Hoorn |
Nieuwe Zeeburgia MO17-1 |
Sportpark Wilhelmina |
HOORN |
Zaterdag 24 juni 2023 |
volgt |
ETOS / Verberne Toernooi 2023 - sv Always Forward in Hoorn |
Nieuwe Zeeburgia MO20-1 |
Sportpark Wilhelmina |
HOORN |
Zaterdag 26 augustus 2023 |
volgt |
ATC'65 BAUHAUS Top Tournament - vv ATC'65 in Hengelo |
Zeeburgia JO12-1 |
Sportpark Slangenbeek |
HENGELO |
Zondag 27 augustus 2023 |
volgt |
ATC'65 BAUHAUS Top Tournament - vv ATC'65 in Hengelo |
Zeeburgia JO11-1 |
Sportpark Slangenbeek |
HENGELO |
Zondag 27 augustus 2023 |
volgt |
AFC'34 Future Legends TOP Onder 9 in Alkmaar |
Zeeburgia JO9-1 |
Sportpark AFC'34 |
ALKMAAR |
Zondag 27 augustus 2023 |
volgt |
AFC'34 Future Legends TOP Onder 10 in Alkmaar |
Zeeburgia JO10-1 |
Sportpark AFC'34 |
ALKMAAR |
Zondag 03 september 2023 |
volgt |
AFC'34 Future Legends TOP Onder 11 in Alkmaar |
Zeeburgia JO11-2 |
Sportpark AFC'34 |
ALKMAAR |
Zondag 03 september 2023 |
volgt |
AFC'34 Future Legends TOP Onder 11 in Alkmaar |
Zeeburgia JO11-1 |
Sportpark AFC'34 |
ALKMAAR |